Hlavní navigace

KCD 2022 CZ a SK - pozvánka na konferenci

21. 4. 2022

Sdílet

Kubernetes Autor: Kubernetes

Již brzy, 27. a 28. dubna (apríla) 2022, se v Česku a na Slovensku uskuteční historicky první konference zaměřená na technologie Cloud Native pod názvem KCD (Kubernetes Community Days) 2022 Czech and Slovak virtual.

Konference je organizována online pod záštitou CNCF – Cloud Native Computing Foundation, jedné z nejznámějších organizací celosvětově zastřešující téměř všechny cloudové technologie a operátory.

Účastníci se mohou těšit na dva dny plně informací, které jim poskytnou obraz o Cloud Native technologiích od základů až po specifické cloud native vychytávky.

Technická i manažerská témata budou pokryta ve dvou souběžných blocích:

  • V manažerském bloku se prezentující zaměří hlavně na výhody použití a organizace moderního IT oddělení. A to zejména na konkrétních příkladech z praxe.
  • V profesionálním tracku se budou do hloubky řešit vybraná témata pro zkušené IT odborníky. Oblasti jako service mash, service proxy, serverless and observability and analysis.

Konference bude nabitá přednášejícími ze Slovenska, Česka, i zahraničí. Lidé jak z lokálních technologických IT firem jako např Seznam.cz, Heureka, Kiwi.com, Pixel Federation nebo MAKERS, tak i mezinárodních firem působící u nás jako SentinelOne, Palo Alto Networks, Pure Storage, Red Hat nebo Cisco a mnoho dalších. Adam Hamšík, Ondřej Sika, Richard Kellner, David Bečvařík, Divy Mohan, Martin Vitouš, Katarína Linczenyiova, Josef Halgaš, Leonid Sandler a další.

Základní vstup online je zdarma, přičemž je možno zakoupit i rozšířený balíček. Na závěr konference proběhne také soutěž o hodnotné ceny, kde hlavní cenou bude 3D tiskárna od Prusa Research.

Více informací včetně kompletního programu je zveřejněno na stránce konference.

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.