Hlavní navigace

KDE 4.3: stabilní, rychlé, ale stále ještě to není ono

6. 8. 2009

Sdílet

V úterý bylo vydáno KDE 4.3. Na serveru Itnewstoday.com vyšel článek shrnující změny za těch šest měsíců od vydání verze 4.2. V článku najdete jak stránky silné, tak slabé. Autor hodnotí tuto verzi třemi body z pěti.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 7. 8. 2009 10:20

  rejpal (neregistrovaný)

  V poslednim case sem mel moznost pracovat jak s Vistami (a s Aero) tak se Snow Leopard a s KDE 4.2. KDE 4 jednoznacne vede, neni zavisle na predchozich verzich jako Windows a funguje v nem vse jak ma na rozdil od Mac OS, kde neni mozne ani udrzet FTP/CIFS spojeni. Desktop effect jsoou jenom takova vychytavka, skutecna sila KDE je v provazanosti komponent desktopu. BTW: Oxygen je snad jediny vychozi vzhled, ktery je skutecne hezky a vyvazeny.

  Shrnme si to: Mac OS X je psychedelie, Windows jako vzdy krok zpet a GNOME krok stranou. Jediny pozitivni desktop s vizi, s koncepci a snazici se skutecne o inovaci a myslenku je KDE4.

 • 7. 8. 2009 12:40

  dorrian (neregistrovaný)

  My ostatní co nehulíme a používáme comp k práci používáme KDE 3.5 a to je skutečně zatím ono. :o) KDE 4 fandím, ale zatím to není ani zdaleka tak vychytané jak by mělo.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky