Hlavní navigace

Kniha Báječný svět elektronického podpisu je na světě

5. 4. 2011

Sdílet

Elektronický podpis v praxi – tak by mohl znít podtitul nejnovější publikace, která rozšířila řady odborných knih v Edici CZ.NIC. Jejím autorem je vysokoškolský pedagog a publicista Jiří Peterka, ale kniha vznikla i za přispění návštěvníků stránek bajecnysvet.cz, kde bylo možné připomínkovat pracovní verzi tohoto titulu.

Finální verzi knihy v elektronické podobě si lze zdarma stáhnout na adrese knihy.nic­.cz a to nejen ve formátu PDF, ale také EPUB a .mobi. Knihu naleznete také v naší elektronické knihovně. Odtud bude v květnu možné také objednat tištěnou publikaci.

Tato kniha je určena lidem, kteří chtějí (či musí) používat elektronický podpis, chtějí mu rozumět, ale současně nepotřebují být počítačovými specialisty ani odborníky na kryptografii. Je psána s určitým nadhledem a takovou formou, která se snaží být co nejvíce srozumitelná i bez jakýchkoli předchozích znalostí. Formou, která má čtenáře uvést do báječného světa elektronického podpisu, a současně ho neodradit přílišnou složitostí a záplavou detailů,“ říká Jiří Peterka.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky