Hlavní navigace

Kniha o koncepčním myšlení při tvorbě webů je zdarma online

29. 11. 2012

Sdílet

„České internetové scéně nechybí další programátoři, grafici, SEO experti či UX designéři. Chybí jí především koncepční myšlení. Lidé mají velmi málo jasno v otázce „proč“. Proč web vzniká? Proč návštěvníci přichází? Proč by se měli rozhodnout pro nás? Proč by měli být na webu aktivní? Proč web vypadá zrovna takto a ne jinak?“, píše se v úvodu knihy Webová režie: Základy koncepčního myšlení u online projektů.

Na svižných 80 stránkách poskytuje praktický návod, jak na tyto otázky hledat odpověď. Jejím cílem je pomoci zvýšit úroveň české internetové scény.

Kompletní publikace je k dispozici zdarma bez jakékoliv registrace na http://webovarezie.cz/kniha.

(Zdroj: Lupa.cz)

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 30. 11. 2012 11:16

    fri (neregistrovaný)

    Mně na fripohled chodí lidé, protože jsem začal tvořit informační zdroj, který je užitečný, když už někoho zajímá něco tak specializovaného.

    Teď jsem po letech (tak dva nebo dva a půl) zase udělal zásadnější změnu grafické úpravy (v pořadí počítám tak třetí včetně toho, jak jsem to dal dohromady na začátku) - s pomocí šablon a nějakého toho hraní si s barvami. Přišel jsem taky na to, že název stránek tak docela nevyužívá možností nastavení a na velikosti písma proto pěkných pár čísel přidal.

    Je to bomba. Tohle lidi sice na začátku přímo nepřitáhne, to zajišťuje obsah, ale jistě je to už nepustí. :-)

Byl pro vás článek přínosný?