Hlavní navigace

Knihovna glibc má rychlejší matematické operace

5. 1. 2015

Sdílet

Na blogu Red Hatu věnovanému vývojářům (Red Hat Developer Blog) se objevil příspěvek od Siddhesha Poyarekara, který pracuje v Red Hatu jako developer knihovny glibc a nástroje toolchain. Příspěvek popisuje vylepšení matematických operací v knihovně glibc, mající pozitivní vliv na jejich rychlost. Změny byly začleněny do glibc-2.18.

(Zdroj: Red Hat Developer Blog)

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 5. 1. 2015 21:52

    kozec

    "Nástroj toolchain", to je cosi ako retaz nastrojov na retazenie nastrojov na retazenie nastrojov na retazenie nastrojov na retazenie nastrojov na retazenie nastrojov na retazenie nastrojov na retazenie nastrojov na retazenie nastrojov na retazenie nastrojov na retazenie nastrojov na retazenie nastrojov na retazenie nastrojov na retazenie nastrojov na retazenie nastrojov na retazenie nastrojov na retazenie nastrojov na retazenie nastrojov na retazenie nastrojov na retazenie nastrojov na retazenie nastrojov na retazenie nastrojov na retazenie nastrojov na retazenie...

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Michal Strnad pracuje ve sdružení CESNET, provozující národní síť vědy a výzkumu, Akademii věd České republiky a jako redaktor na serveru Root.cz. Kromě počítačů rád běhá, kuchtí a čte vše, co se mu dostane pod ruku.