Hlavní navigace

Kodi 14.0 Helix (dříve XBMC)

29. 12. 2014

Sdílet

Vyšla nová stabilní verze multimediálního centra Kodi (dříve XBMC), která přichází s novým jménem, novým logem a různými zlepšováky. Mezi největší změny patří přechod na FFmpeg 2.4.4, značné zrychlení skenování knihoven během startu programu a uživatelé si konečně mohou změnit rozložení klávesnice.

(Zdroj: Kodi.tv)

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 29. 12. 2014 20:43

  Jiří Macich ml.

  ... ale tou nejvíce ultra, mega, super, hyper změnou je zrušení zavedené značky a nahrazení nějakým paskvilem. Kodi? To snad vyplivl nějaký (ironizující) generáror jmen pro služby z éry nafouknuté bubliny jménem Web 2.0.

  Marketing tvůrcům projektu vážně nic neříká?

  Když už, tak rebranding měl probíhat postupně. Nějaký čas se to mohlo jmenovat XBMC Kodi. Ale chápu, že to by nešlo dohromady se zajisté důležitým vymýšlením cool codename pro každou významnější verzi zvlášť. XBMC Kodi 14.0 Helix by opravdu bylo už těžko uchopitelné.

  Inu, kdo chce kam ...

 • 31. 12. 2014 4:03

  Kaacz (neregistrovaný)

  Když nejde o byznys s tím prodoktem .. tak jsem jenom rád, že takové sra*ky jako marketing a branding se do toho nemontujou.
  Táhněte si s tím byznys hnojem někam ke komerčním produktům alá Widlows .. Děkuji.

 • 1. 1. 2015 13:42

  nobody (neregistrovaný)

  kvalitni media centrum jako XBMC si muze dovolit zmenu rovnou a uzivatele neztrati, naopak se vice dostane do podvedomi, to neni nejakej "Jiří Macich ml" kteremu by to uskodilo a uz by po nem nestekl ani pes ;)

 • 30. 12. 2014 15:27

  Kiron (neregistrovaný)

  Tohle mám v obýváku strach upgradovat, kolik věcí zase nepojede :)