Hlavní navigace

Konec komunitní akce

29. 4. 2012

Sdílet

V pondělí 30. dubna končí linuxová komunitní akce, blíží se tedy poslední možnost objednávky komunitních předmětů: samolepek, přívěšků, flash disků, Rubikovy kostky a spousty dalšího. V nabídce se objevily i kulaté samolepky na přelepení klávesy s okýnkem. Zatím nebyl dosažen minimální počet objednaných flash disků pro výrobu, nehodil by se vám nebo vašim známým pěkný flash disk?

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 30. 4. 2012 10:05

  Art (neregistrovaný)

  Aby tu nebyla jen kritika, tak bych poznamenal, že jsem rád, že tu někdo připravil takovou akci. Vím, že samolepky nejsou nic extrémně důležitého, ale například já jimi označuji počítače s různými operačními systémy, abych měl přehled. Na některých je jedna distribuce Linuxu, na některých více různých distribucí současně a na některých jsou společně s Windows (tam jako obvykle jedna samolepka už byla). Vypadá to rozhodně lépe než jen nápisy, je to přehledné i z dálky a taky i další uživatelé hned vidí, co je kde nainstalováno.

 • 3. 5. 2012 13:20

  Lael Ophir (neregistrovaný)

  A není jednodušší si ty samolepky prostě vytisknout na barevné tiskárně? Samozřejmě pokud chcete vydělat, můžete ty samolepky za pár korun vytisknout, prodávat je s velkým ziskem, a říkat tomu "komunitní akce". Možná si tak vyděláte na SSD ;)

Byl pro vás článek přínosný?