Hlavní navigace

Konference Internet a Technologie 09 se blíží

25. 5. 2009

Sdílet

Do 1. června včetně nebo do vyčerpání kapacity v sálu se mohou přihlásit zájemci na konferenci Internet a Technologie 09. Na stránkách www.nic.cz/it09 je vedle kompletního programu a dalších informací také registrační formulář pro všechny, kteří se chtějí dozvědět více o aktuálních internetových tématech. Novinkou tohoto ročníku je jak on-line přenos z celé akce, tak možnost pokládat v jejím průběhu, v jabberové konferenci, dotazy jednotlivým přednášejícím.

Pokládat dotazy v jabberové konferenci bude možné od osmi hodin ráno. Všichni ti, kteří budou akci sledovat u svých počítačů mohou nejen vidět jednotlivé přednášky, ale také se on-line zeptat prezentujících na to, co je k danému tématu zajímá, říká Ondřej Filip, výkonný ředitel sdružení CZ.NIC, které konferenci Internet a Technologie 09 pořádá. On-line přenos je určený hlavně mimopražským zájemcům o témata ze světa internetu a internetových technologií. Při rozhodování o tom, zda tuto službu využít nebo ne, jsme mysleli především na studenty univerzit po celé České republice, pro něž nemusí být v této době snadné se konference zúčastnit osobně.

Jednodenní konference o internetu a internetových technologiích se koná 4. června v Klubu Lávka na Novotného lávce v Praze. Cena jedné vstupenky je 200 korun. Mediálními partnery konference Internet a Technologie 09 je Lupa.cz a Root.cz je hlavním mediálním partnerem akce.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.