Hlavní navigace

Konference Internet a Technologie 15 především o bezpečnosti

5. 5. 2015

Sdílet

Ve čtvrtek 28. května odstartuje v Ballingově sále Národní technické knihovny v pražských Dejvicích další ročník odborné konference Internet a Technologie. I tentokrát se odborníci budou z velké části věnovat tématům spojeným s bezpečností.

Konkrétně budou rozebrány novinky v registru domén a mojeID, ČTÚ – co nás čeká a co nás nemine na českém telekomunikačním trhu v roce 2015, nebo SSL na hostingu po HeartBleed, POODLE, Snowdenovi a dalších kalamitách atd. Kompletní program konference včetně dalších informací je od dnešního dne k dispozici na adrese www.nic.cz/it15

Kapacita sálu je omezena na 170 účastníků, proto je nutné se předem zaregistrovat, a to do 21. května. Vstupné činí 200 Kč včetně DPH.

Konferenci organizuje sdružení CZ.NIC, správce české národní domény. Partnerem konference Internet a Technologie 15 je český propojovací uzel NIX.CZ. Mediálními partnery jsou servery Root.cz, Lupa.cz a LinuxEXPRES.

(Zdroj: Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Michal Strnad pracuje ve sdružení CESNET, provozující národní síť vědy a výzkumu, Akademii věd České republiky a jako redaktor na serveru Root.cz. Kromě počítačů rád běhá, kuchtí a čte vše, co se mu dostane pod ruku.