Hlavní navigace

Konference OpenSource řešení v sítích 2020 na téma Cyber Security

25. 6. 2020

Sdílet

ORS 2020 Autor: Slezská univerzita, OPF

Slezská univerzita, Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné pořádá 5. listopadu 2020 šestý ročník konference „OpenSource řešení v sítích 2020 – Cyber Security“. Konference je určena zejména široké odborné i neodborné veřejnosti a studentům a jejím cílem je prezentovat účastníkům nové trendy a možnosti svobodného i komerčního software a jeho využití v sítích, tentokrát v přímé vazbě na problematiku kybernetické bezpečnosti.

Součástí programu budou rovněž i praktické ukázky některých konkrétních řešení a možnost vyzkoušet si konfiguraci služeb či softwaru. Účast na konferenci je zdarma, stačí se zaregistrovat. Pokud máte k tématu co říci, můžete do 22. října také přihlásit přednášku.

Konferenci připravuje a pořádá Ústav informačních technologií a Katedra informatiky a matematiky SU OPF v Karviné. Hlavním partnerem a spoluorganizátorem je Foresight Cyber.

Podívejte se na fotky z předchozího ročníku:

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.