24. 8. 2012 12:58
Ked neviete co by, tak mozete zabit cas lietanim priamo v prehliadaci.
24. 8. 2012 14:16
Nemůžeme. Jen pro Windows a Mac :)
26. 8. 2012 13:35
Ten je tak realistický, až se s ním nedá reálně lítat :-D
25. 2. 2013 21:34
A KDY BUDE NA WINDOWS 8 KONEČNĚ