Hlavní navigace

LibreOffice Conference 2016 v Brně svolává přednášející

11. 4. 2016

Sdílet

Minulý ročník LibreOffice Conference proběhl v dánském městě Aarhus, kde se mimo jiné rozhodlo i o místu konání letošního ročníku. To nakonec padlo na Českou republiku (konkrétně na Brno, areál FIT VUT) díky spolku OpenAlt, který ji dostal na seznam a podpory nominace od senátora Zdeňka Papouška, primátora Petra Vokřála, Adama Rambouska, MČ Brno-střed, CZ.NIC a Zoner Software a.s.

Pokud byste se chtěli podílet na pořádání letošního ročníku formou přednášky, workshopu nebo lightning talku, neváhejte se přihlásit. Přednášky a workshopy jsou s 30minutovou časovou dotací a lightning talky s 20minutovou. Možných témat je celá řada. Váš příspěvek může být o vývoji LibreOffice, rozšířeních, testování, lokalizace, otevřených formátech, nasazení LibreOffice v reálném světě atd. Téma svého příspěvku pošlete, prosím, na conference@libreoffice.org do 15. července 2016.

LibreOffice Conference je jako vždy v angličtině. Bude zde však i blok pro české firmy, veřejnou správu a neziskové organizace v češtině.

Akce se uskuteční 7. – 9. září 2016.

(Zdroj: The Documentation Foundation)

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.