Hlavní navigace

Linux Meeting 2010 v Ústí nad Labem v polovině prosince

27. 10. 2010

Sdílet

Připomínáme, že v pátek 10. prosince se v Ústí nad Labem koná již 6. ročník konference ELM 2010. Letošní ročník bude zcela nový. Akce nebude celodenní sérií přednášek technologií ze světa Linuxu a open source. Letos budou v 90 minutách představena čtyři témata na které navážou nově interaktivní workshopy. Ve workshopech budou představeny technologie, které podporují firemní procesy a strategické cíle podnikání.

Témata Enlogit Linux Meeting 2010:

Zimbra Collaboration Suite – plánujte a organizujte úkoly pomocí kvalitní spolupráce ZCS snadno a rychle.

FIT Cluster – Cluster pro informační systémy malých firem. Komplexní řešení pro vysokou dostupnost virtuálních systémů bez diskového pole.

Drupal – redakční systém jako enterprise řešení firemních webů. Díky Drupalu můžete svůj web spravovat sami snadno a rychle.

Podpora obchodních praktik za pomoci open source CRM – systém SugarCRM doplní obchodní činnost firmy o procesní disciplínu, dokumentaci a automatizaci některých činností.

Bližší informace k programu a registrace naleznete na webových stránkách linux-meeting.enlogit­.cz. Těšíme se na setkání v Ústí nad Labem.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.