Hlavní navigace

Město Děčín komunikuje přes Twitter

12. 8. 2009

Sdílet

Sociální sítě dnes hýbou světem. Najdeme zde vaše oblíbená rádia, kvanta kamarádů a najdeme zde i město Děčín. Od začátku srpna tak mohou občané města dostávat zprávy o novinkách na úřadě či ve městě pomocí služby Twitter.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 12. 8. 2009 22:48

  Murphy

  Jó to kdyby na tohle přišli naši radní, to by bylo moc dobré. Minulý týden tady v jedné fabrice spustil alarm a né a né se vypnout, asi po dvou hodinách to utichlo. Hledal jsem na webu města – NIC, hledal jsem na místním zpravodajském serveru kabelovky – NIC. Pak jsem se někde z druhé ruky dozvěděl, že siréna prý spustila sama a „mistři“ dvě hodiny hledali kde to vypnout – asi hledali po-čichu místo po-sluchu :)

 • 12. 8. 2009 23:20

  Franta Kučera

  A co s tím má společného Twitter?

  Vždyť jde o to, aby někdo sednul a napsal tu zprávu do počítače. K tomu žádnou proprietární službu nepotřebuje. Nevidím důvod, proč by město mělo podporovat nějakou cizí firmu, když ty novinky může prostě vyvěšovat na svůj web a poskytovat k nim RSS/Atom. A je pak na každém občanovi, jestli se bude chodit dívat na nástěnku, nebo na web, nebo si dá RSS do své čtečky nebo třeba do nějaké online čtečky (Seznam, Gooogle…).

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky