Hlavní navigace

Město Děčín komunikuje přes Twitter

Sdílet

Kamil Pošvic 12. 8. 2009

Sociální sítě dnes hýbou světem. Najdeme zde vaše oblíbená rádia, kvanta kamarádů a najdeme zde i město Děčín. Od začátku srpna tak mohou občané města dostávat zprávy o novinkách na úřadě či ve městě pomocí služby Twitter.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 12. 8. 2009 22:48

  Murphy

  Jó to kdyby na tohle přišli naši radní, to by bylo moc dobré. Minulý týden tady v jedné fabrice spustil alarm a né a né se vypnout, asi po dvou hodinách to utichlo. Hledal jsem na webu města – NIC, hledal jsem na místním zpravodajském serveru kabelovky – NIC. Pak jsem se někde z druhé ruky dozvěděl, že siréna prý spustila sama a „mistři“ dvě hodiny hledali kde to vypnout – asi hledali po-čichu místo po-sluchu :)

 • 12. 8. 2009 23:20

  Franta Kučera

  A co s tím má společného Twitter?

  Vždyť jde o to, aby někdo sednul a napsal tu zprávu do počítače. K tomu žádnou proprietární službu nepotřebuje. Nevidím důvod, proč by město mělo podporovat nějakou cizí firmu, když ty novinky může prostě vyvěšovat na svůj web a poskytovat k nim RSS/Atom. A je pak na každém občanovi, jestli se bude chodit dívat na nástěnku, nebo na web, nebo si dá RSS do své čtečky nebo třeba do nějaké online čtečky (Seznam, Gooogle…).