Hlavní navigace

Microsoft: s RH jsme nejednali o duševním vlastnictví

17. 7. 2007

Sdílet

Microsoft potvrdil, že diskuse se společností Red Hat nesměřují k dohodě o duševním vlastnictví. „Red Hat a Microsoft vedly společné diskuse ohledně interoperability, ale žádné z našich jednání se netýkalo duševního vlastnictví,” tvrdí Horacio Gutierrez, vice president Microsoftu pro duševní vlastnictví a licence.

Dříve se o Red Hatu spekulovalo jako o další linuxové společnosti, která by měla s Microsoftem podepsat patentovou dohodu.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 17. 7. 2007 16:05

  Xerces (neregistrovaný)
  To je teda pekelná funkce - vice president Microsoftu pro duševní vlastnictví a licence. A prezident je asi sám satan :-) Doroto Máchalová, kopírovala jsi Windows, tvoje duše teď patří Microsoftu, chachachacháááá.
 • 17. 7. 2007 17:26

  Human (neregistrovaný)
  Jo Radek Hulán by to klucím Mrkvo$oftským vysvětlil, jak se to má s tím jejich duševním vlastnictvím, protože windows určitě vykazují velkou podobnost s jeho úžasným webovým rozhraním nebo co to vlastně tak geniálně porodil a tím pádem je jasné kdo na ně má (c) .

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.