Hlavní navigace

MIF 2016: objevte své příležitosti ve světě mobilní komunikace

17. 10. 2016

Sdílet

Konferenční centru City na Praze 4 uvítá účastníky Mobile Internet Fora letos již po deváté. Celým dnem vás budou ve dvou sálech provázet moderátoři Petr Krčmář, šéfredaktor serveru Root.cz, a Jan Klesla, zástupce vedoucího ekonomické rubriky Lidových novin.

Pokud v mobilních aplikacích vidíte velký potenciál, ale do této chvíle jste si na ně netroufli, tahle konference je právě pro vás. Přijďte se inspirovat úspěšnými příběhy firem, které mají tento krok již za sebou.

Koordinátor mobilního vývoje Filip Bocek vám ukáže, jak Alza.cz řídí vývoj mobilního webu a aplikací pro iOS, Android a Windows Phone. O využití gamifikace na mobilních platformách, ve firmě i mimo ni, bude mluvit designér a konzultant z Court of Moravia, Petr Miklíček. Jak lze i z korporátní aplikace udělat virální pecku, vám na příkladu Nadace ČEZ ukáže její manažer Daniel Novák. Mobilní aplikace mají své místo i v automobilech. Jak se daří propojit tak odlišné světy, vám poví Pavel Tůma a David Žid ze ŠKODA AUTO. Jak bude vypadat digitální budoucnost, vám řekne Milan Vašina, generální ředitel T-Mobile Czech Republic.

Pokud se chcete o konferenci dozvědět více, podívejte se na program. A nezapomeňte si do telefonu zapsat čtvrtek 3. listopadu od 9:00 do 17:00.

Partnery konference jsou eMan, KPMG Česká republika, Seznam.cz a T-Mobile, produktovými partnery jsou Audioteka.cz a ChargeBox. Mediálně akci podporují Digital Economy World, Jablíčkář.cz, mobilenet.cz a SmartMania.cz. Konferenci organizuje server Lupa.cz ve spolupráci s TUESDAY Business Network, produkčně zajišťuje Internet Info.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky