Hlavní navigace

Mluvčí BSA dnes hostem on-line chatu

Sdílet

Petr Krčmář 5. 10. 2009

Co říkáte na novou kampaň BSA? Je správné, aby firmy udávaly svou konkurenci kvůli nelegálnímu softwaru? Jaký názor máte na protipirátskou organizaci BSA? Tyto a další otázky můžete pokládat dnes od 15:00on-line chatu na serveru Podnikatel.cz, jehož hostem bude Jan Hlaváč, mluvčí Business Software Alliance (BSA). 

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 5. 10. 2009 15:12

  Beny (neregistrovaný) ---.stapro.cz

  První otázka na pana Hlaváče byla, jestli se nestydí kázat o morálce, když zastupuje firmu, jejíž předchůdkyně raději zbankrotovala, než aby platila prohraný soudní spor. Pan Hlaváč nezklamal:

  Zastupujeme přední výrobce softwaru, kteří BSA dávají mandát je v právních a mediálních záležitostech zastupovat. Pokud jde o působení BSA CS , není mi o této firmě a jejích aktivitách nic známo – nejsem proto schopen cokoli komentovat či zodpovědět.

 • 5. 10. 2009 15:45

  Izak (neregistrovaný) 213.195.211.---

  Pokud nejsem v alianci BSA a nikdo nepirati muj produkt, je to strkani veci do cizich veci, krom toho, jak muzu vedet, ze je neco nelegalni, kdyz nejsem vyrobce nebo prodejce toho SW ?

  Neznam licenci, nvidel jsem smlouvu, ani nemusim tusit, co maji za smlouvu, nebot pro korporace muze byt jina cena a jine podminky multilicence.

  To je jako bych chodil po ulici, poslouchal pres okno muziku, a pak tam posilal OSA, ze to beztak bylo nelegalni …

 • 6. 10. 2009 10:20

  oo (neregistrovaný) 95.85.208.---

  S tím teplometem vážně nechci diskutovat, asi bych vzteky rozmlátil můj LCD displej…

 • 6. 10. 2009 10:49

  LOL (neregistrovaný) ---.anonymouse.org

  Ten pan je od pohledu reprezentativni typ a slovo vizazista ma asi v kategorii „sproste vyrazy“. Vubec bych se nedivil kdyby mu smrdelo z tlamy.