Hlavní navigace

Mluvčí BSA dnes hostem on-line chatu

5. 10. 2009

Sdílet

Co říkáte na novou kampaň BSA? Je správné, aby firmy udávaly svou konkurenci kvůli nelegálnímu softwaru? Jaký názor máte na protipirátskou organizaci BSA? Tyto a další otázky můžete pokládat dnes od 15:00on-line chatu na serveru Podnikatel.cz, jehož hostem bude Jan Hlaváč, mluvčí Business Software Alliance (BSA). 

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 5. 10. 2009 15:12

  Beny (neregistrovaný)

  První otázka na pana Hlaváče byla, jestli se nestydí kázat o morálce, když zastupuje firmu, jejíž předchůdkyně raději zbankrotovala, než aby platila prohraný soudní spor. Pan Hlaváč nezklamal:

  Zastupujeme přední výrobce softwaru, kteří BSA dávají mandát je v právních a mediálních záležitostech zastupovat. Pokud jde o působení BSA CS , není mi o této firmě a jejích aktivitách nic známo – nejsem proto schopen cokoli komentovat či zodpovědět.

 • 5. 10. 2009 15:45

  Izak (neregistrovaný)

  Pokud nejsem v alianci BSA a nikdo nepirati muj produkt, je to strkani veci do cizich veci, krom toho, jak muzu vedet, ze je neco nelegalni, kdyz nejsem vyrobce nebo prodejce toho SW ?

  Neznam licenci, nvidel jsem smlouvu, ani nemusim tusit, co maji za smlouvu, nebot pro korporace muze byt jina cena a jine podminky multilicence.

  To je jako bych chodil po ulici, poslouchal pres okno muziku, a pak tam posilal OSA, ze to beztak bylo nelegalni …

 • 6. 10. 2009 10:20

  oo (neregistrovaný)

  S tím teplometem vážně nechci diskutovat, asi bych vzteky rozmlátil můj LCD displej…

 • 6. 10. 2009 10:49

  LOL (neregistrovaný)

  Ten pan je od pohledu reprezentativni typ a slovo vizazista ma asi v kategorii „sproste vyrazy“. Vubec bych se nedivil kdyby mu smrdelo z tlamy.