Hlavní navigace

Mlynáře možná nahradí Lukačovič

1. 4. 2005

Sdílet

Z dobře informovaného zdroje blízkého ČSSD přišla šokující zpráva, kterou lze označit za událost roku na českém Internetu. Pokud totiž dnešní hlasování o důvěře vlády skončí variantou, která předpokládá odchod US-DEU z vlády, nabídne premiér Gross místo ministra informatiky Ivovi Lukačovičovi. Gross se údajně nechal slyšet, že už má stejně Mlynáře plné zuby a jeho poslední vyjádření ohledně portálu veřejné správy bylo poslední kapkou (Mlynář prohlásil, že Problém je v tom, že PVS není normální web. Je to Portál!).

Snažil jsem se získat i Ivovo vyjádření, ale ten odjel do Švýcarska a mobil nebere. Jistým vodítkem by ovšem mohl být narychlo změněný vzkaz v jeho hlasové schránce, kde vás dnes místo obvyklých vtípků Ivo odbude slyšitelně rozladěným hlasem: Vzkaz mi nenechávejte, má odpověď zní Bez komentáře.

Jisté je jedno – Ivo určitě umí provozovat portál a nevymlouval by se na to, že PVS není obyčejný web. Pozor by si ale měl dát na podivně zakládané firmy, které málem zlomily vaz Mlynářovi – Ivo je na tom podobně a novináři by to na něj mohli vytáhnout. Situaci budeme nadále sledovat a o vývoji informovat.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?