Hlavní navigace

Mobile Internet Forum je už za týden, řeč bude o 5G, NB-IoT i eSIM

23. 10. 2017

Sdílet

Velcí hráči na poli mobilní komunikace se sejdou 31. října v MSD/Five. Společně s účastníky konference Mobile Internet Forum prozkoumají technologické novinky a zároveň objeví vlastní byznysové příležitosti. Čekají vás případové studie, novinky, aktuální trendy i informace o tom, co nás v oblasti mobilních zařízení a aplikací čeká. 

Kdy se objeví další generace mobilních sítí? A co od ní můžeme očekávat? To je téma, kterému se bude věnovat Patrick Zandl z CZ.NIC. Jan Pém z KPMG ČR vám na případové studii ukáže, jak využít WIFI data pro plánování otevíracích hodin, odhad celkových tržeb nebo složení produktového portfolia.

Kam kráčí mobilní web? Nahradí ho aplikace? O souboji mezi mobilním webem a aplikacemi bude mluvit Michal Vašíček z Mozilla.cz. Na trhu se objevují první wearables, která podporují eSIM. Jaké kroky musí podniknout operátoři, aby mohla embedded SIM ožít? To vám prozradí Jakub Slavík z T-Mobile.

Organizátory konference jsou TUESDAY Business Network a Lupa.cz. Partnery akce jsou eMan, KPMG Česká republika, s. r. o., Seznam.cz a T-Mobile Czech Republic. Produkčně akci zajišťuje vydavatelství Internet Info a mediálně ji podporují Dotekomanie.cz, mobilenet.cz, SMARTmania.cz a Tyinternety.cz.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky