Hlavní navigace

Moderní webové aplikace v AngularJS

12. 4. 2016

Sdílet

Chcete-li dnes tvořit webovou aplikaci, máte na výběr ze dvou možností – buď ji postavíte z knihoven, které jsou zrovna dnes in a každá řeší svou oblast, nebo sáhnete po uceleném řešení a zvolíte si framework. Mezi frameworky má dnes neotřesitelnou pozici AngularJS, o kterém si budeme povídat na dvou přednáškách.

První přednáška Kdy: 19.04.2016 18:00 – 20:00 Kde: FIT ČVUT, Thákurova 9, Praha 6, posluchárna T9:111 (více na: gug.cz). Na první přednášce rozebereme základní rozdíly mezi serverovou aplikací a aplikací běžící v klientském prohlížeči. Ukážeme si základní filozofii a postupně probereme koncepty, které AngularJS nabízí a také jak v Angularu vyřešíte několik typických zadání. Vstup zdarma, ale registrujte se na registrace I.

Druhá přednáška Kdy: 03.05.2016 18:00 – 20:00 Kde: FIT ČVUT,Thákurova 9, Praha 6, Česká republika, posluchárna T9:111 (více na: gug.cz).V druhé přednášce se pak zaměříme více na praktickou stránku – postupně si vytvoříme jednoduchou aplikaci a napojíme ji na serverové API. Zároveň se zaměříme na „best practices“ a ukážeme si několik typických chyb, kterým je dobré se vyvarovat. Na závěr si ukážeme jak by měla vypadat aplikace připravená pro nasazení. Vstup zdarma, ale registrujte se na registrace II. Přednášet budou Milan Lempera a Víťa Plšek ze serveru angular.cz

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.