Hlavní navigace

Motorola odhalila 4,3palcové Moto E

13. 5. 2014

Sdílet

Motorola podle očekávání poodhalila chytrý telefon Moto E, který se vzhledem nijak zásadně neliší od svých předchůdců Moto X a Moto G. Motorola, v současné době stále pod vedením Googlu, chce navázat na úspěch Moto G, který se stal nejprodávanějším chytrým telefonem v historii společnosti. V některých ohledech tak má nově představený telefon, v porovnání s jeho předchůdci, nižší specifikace. Podle ohlášených cen to vypadá, že bude hodnota oscilovat kolem 3000 .

Moto E je osazeno 4,3palcovým displejem s rozlišením 540×960, tedy hustotou 256 pixelů na palec (326 ppi u Moto G). Dvoujádrovému procesoru Snapdragon s taktem 1,2 GHz sekunduje paměť RAM s velikostí 1 GB. 4GB úložný prostor pro aplikace a multimédia je možné rozšířit microSD kartou o 32 GB. Telefon má pouze jednu kameru s rozlišením 5 MP a podporu pro dvě SIM karty. Samozřejmostí je nejnovější Android 4.4.

(Zdroj: android central)

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Němec studuje na Vysoké škole báňské v Ostravě. Čtyři roky se zajímá o svět open source a dění kolem operačního systému Linux.