Hlavní navigace

Mozilla hledá vývojáře pro Thunderbird

30. 1. 2018

Sdílet

Mozilla oznámila, že hledá nového vývojáře, který by na plný úvazek vyvíjel poštovního klienta Thunderbird. Jeho úkolem bude udržovat současnou verzi postavenou na jádře Gecko a zároveň zajistit postupný přechod na nové rozhraní a jádro e-mailového klienta.

Vývojář bude pracovat na dálku, zatím je přislíben šestiměsíční kontrakt na 40 hodin týdně. Od uchazeče se očekávají také perfektní komunikační schopnosti, protože bude svou práci koordinovat přes e-mail, IRC a Bugzillu. Samozřejmě musí mít zkušenosti z velkých projektů a musí ovládat C++, JavaScript, HTML a CSS. Titul bakalář z počítačových věd by byl fajn, ale upřednostníme opravdové zkušenosti, píše se v nabídce.

(Zdroj: Mozilla.cz)

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 31. 1. 2018 7:55

  peter (neregistrovaný)

  Kdyby slo o js, css, html, tak si na to troufam, ale s c++ nechci nic mit. To je nepratelsky jazyk jako pascal. Hlavne by mne potesilo, kdyby to bylo postavene na sql prikazech a mohl jsem si tam psat vlastni funkce. Zadam prikaz, zadam zpusob zobrazeni. Co mi nejvic nevyhovuje na soucasnem klientovi je prave to, ze spoustu veci neumi a ze mu do toho nemuzu zasahovat. Nereknu ted adresu, ale videl jsem cms pro blogy, kde si uzivatel muze vlozit i vlastni css, js, template. Tez mi vadi u TB, ze ma ruzna zahadne rozhazena menicka, na takovych nelogickych mistech. To chce se zamyslet a udelat poradek, aby logicky uzivatel nasel spravne menicko tam, kde ho ocekava.

 • 31. 1. 2018 10:26

  Jarda_P

  JavaScript, HTML a CSS

  Proste MUA snu, uplny MS Utlouk.

Byl pro vás článek přínosný?