Hlavní navigace

Možnost objednání DVD z LinuxAltu 2011

23. 2. 2012

Sdílet

Pořadatelům konference LinuxAlt se podařilo dát dohromady materiály z posledního ročníku a to znamená, že je možné si objednat DVD. Ty jsou celkem dvě a každé obsahuje přednášky z jednoho dne. Kromě videí budou na DVD i nějaké dodatečné materiály. Jejich koupí podpoříte aktivity organizátorů a tím samozřejmě i letošní ročník LinuxAltu. DVD si můžete objednat přes tento formulář.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 23. 2. 2012 9:49

  PL (neregistrovaný)

  "Platba - převodem na účet (na dobírku nezasíláme a na Slovensko bohužel nezasíláme)."

  S madšením jsem odkaz otevřel, chtěl si objednat a po přečtení "na dobírku nezasíláme" zase v klidu zavřel.

 • 23. 2. 2012 14:03

  B.F.U. (neregistrovaný)

  "na dobírku nezasíláme" naprosto chápu - odeslání toho balíku někdo zaplatit musí a pokud si ho příjemce nevyzvedne, tak odesílateli nikdo náklady nevrátí.

  Pokud odesílateli nedůvěřujete, že zboží pošle v pořádku pokud ho zaplatíte předem, proč mu věříte že když balík pošle dobírkou tak v něm bude co jste si objednal? (známe případy sáčků rýže místo mobilů a pod.)

  Nebo patříte mezi ty co si rádi objednávají ale neradi dobírky platí?

 • 24. 2. 2012 18:11

  PL (neregistrovaný)

  "Nebo patříte mezi ty co si rádi objednávají ale neradi dobírky platí?" poplatné internetové komunikaci. Není třeba komentovat.

  Patřím mezi ty, kteří nepoužívají bankovní účet (nemůžu tedy zaplatit přes účet) a kteří pracují dříve/déle, než má otevřeno pošta (nemůžu tedy zaplatit složenkou).

  Je mi upřímě jedno jestli mi za těch pár šupů v balíčku příjde DVD nebo nastříhané noviny. Reklamace věcí (bez ohledu na cenu) řeším tak, že je vyhodím a koupím si věci nové.

  Tzn. nechávám si věci posílat do zaměstnání a na dobírku, kdy mi to pošťák přiveze do kanceláře. Prosté, ale pro někoho nepochopitelné.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Adam Štrauch je redaktorem serveru Root.cz a svobodný software nasazuje jak na desktopech tak i na routerech a serverech. Ve svém volném čase se stará o komunitní síť, ve které je již přes 100 členů.