Hlavní navigace

Na JoomlaDay Prague přijedou hlavní vývojáři Joomly a guru VirtueMartu

Sdílet

kkubova

Svou účast na prvním oficiálním JoomlaDay v České republice potvrdili kromě spoluzakladatele Joomly Briana Teemana i její další světoznámí představitelé, vývojáři Radek Suski a David Hurley, a také guru VirtueMartu Max Milbers.

JoomlaDay se bude konat 1. března 2014 na Fakultě informačních technologií ČVUT v Praze. Kromě zahraničních hostů se na něm objeví také zvučná jména z tuzemska jako Svatopluk Vít, který Joomlu do České republiky přivedl, nebo Jan Guziur, majitel Joomlaportal.cz, oficiálních stránek české Joomla komunity. 

Akce je zdarma, stačí se zaregistrovat na interaktivním webu www.joomladayprague.org. Web funguje jako sociální síť, účastníci se tak mohou navzájem spřátelit, diskutovat (sami mezi sebou i s přednášejícími), či se registrovat na jednotlivé přednášky a workshopy.

O čem se na JoomlaDay bude mluvit?

JoomlaDay odstartují přednášky zahraničních hostů, které se budou týkat zejména nové Joomly 3 a jejího směřování, dále Joomla Framework – bázi pro vytváření webových aplikací, a VirtueMartu.

Další program je rozdělen na tematické sekce, které se týkají integrace webů s jinými programy, workshopů, developerských vychytávek nebo internetového marketingu. Pokud vás zajímá, co si připravit na workshop Programování pluginu krok za krokem nebo o čem přesně se bude diskutovat v přednášce Joomla a její licence, podívejte se na www.joomladayprague.org/program.

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?