Hlavní navigace

Nahrávání linuxového desktopu

7. 8. 2008

Sdílet

Na Linux.com vyšel článek o programech, které slouží pro nahrávání plochy. To se hodí pro vytváření videí do blogů, návodů nebo představení nějakého projektu. Do porovnání se dostaly Istanbul, Wink a XVidCap. Všechny se liší výstupními formáty, vlastnostmi a možnostmi. Vítězem s stal XVidCap, druhý je Istanbul a poslední Wink.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 7. 8. 2008 8:31

  kkaarreell (neregistrovaný)
  Toustovac sice umoznuje vytvorit si toust podle vasich predstav, ale jahodovy koktejl se jeho prostrednictvim dela jen velmi tezko a proto je vitezem mixer. Tesim se na dalsi clanky autora, uvital bych srovnani uzitne hodnoty padaku a ubrusu pri seskoku z letadla.
 • 7. 8. 2008 9:25

  ikshorm (neregistrovaný)
  Zajimavy test, jeste zajimavejsi testovaci stroj - jsem zvedavy, jestli se mi ty programy s 512 MB RAM podari alespon spustit...
 • 7. 8. 2008 13:04

  micaai
  A pokud chce někdo něco odlehčenějšího, co nepotřebuje ke svému běhu celé Gnome, tak doporučuji recordmydesktop, popř. frontend gtk-recordmydesktop.
 • 8. 8. 2008 0:06

  bez přezdívky
  Rika se tomu screencasty, BTW :)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Adam Štrauch je redaktorem serveru Root.cz a svobodný software nasazuje jak na desktopech tak i na routerech a serverech. Ve svém volném čase se stará o komunitní síť, ve které je již přes 100 členů.