Články
Zprávičky
Fórum
Podpořte Root
Školení
Galerie
Blogy
Knihy
Jak na Linux
Zdroják
Hledat
Root.cz
»
Patenty
»
Najväčšie súčasné omyly MS pre open source
»
Názory
Vlákno názorů k článku
Najväčšie súčasné omyly MS pre open source
od Ondra - Co to je? To jsou 3 vety totalne...
Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
6. 7. 2007 10:18
Ondra
(neregistrovaný)
Co to je? To jsou 3 vety totalne vytrzene z kontextu. Chtelo by to nejak rozvest, ne? Tzn. Uvest tezi a pak ji podeprit nejakymi argumenty.
Skok na další nový názor. K navigaci lze použít i klávesy N pro následující a P pro předchozí nový názor
6. 7. 2007 12:00
anonymní
ja nerozumim tvym blabolum. Tohte je zpravicka, ne clanek. Kdyz chces celej text, klikni na zdroj a mas to... aj s argumenty
Skok na další nový názor. K navigaci lze použít i klávesy N pro následující a P pro předchozí nový názor
6. 7. 2007 14:32
anonymní
no kdyz ja ale zase vubec nerozumim tem blabolum ve zpravicce
vubec mi to nedava smysl ani nadpis, ani ta veta a uz vubec ne ty body