Hlavní navigace

Netradiční závodní hra Krautscape nyní i pro Linux

15. 5. 2014

Sdílet

Krautscape je netradiční závodní hra od nezávislého herního studia. Ze zaběhlých konceptů vystupuje hned v několika směrech. Visutá trať totiž není předem dána a vytváří ji vedoucí závodník. Všichni hráči navíc můžou doslova vyletět z trati a případnou zkratkou se dostat před soupeře. Jasnou věcí je pak podpora hry ve více hráčích a to hned v několika módech.

V poslední aktualizaci byla mimo další vylepšení přidána také podpora Linuxu. Originální hra Krautscape dostupná na Steamu přijde hráče na 8 eur.

(Zdroj: Gaming on Linux)

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 15. 5. 2014 19:43

  Lael Ophir (neregistrovaný)

  Dovolím si sarkasticky zatleskat. Snad se čekání vyplatilo. My ji na Windows hrajeme už bezmála 10 let. Je to nejspíš kvůli tomu, že synchronizační časový řetězec Linuxu je nekompatibilní s rámcem ochrany konfiguračních nástrojů, narozdíl od Windows, kde lakonormfní smyčka probíhá mnohem dříve, nebrzdí ji lokální aplikace a celkově dochází k nárůstu aplikačního rozhraní z nuly na 95. Jak jistě vidíte v tomto porovnání, Linux je dost pozadu. To se nám projevuje i na vydaání samotné hry.

 • 19. 5. 2014 12:14

  Kleofasz Kutya (neregistrovaný)

  Daj si facku, jebo.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Němec studuje na Vysoké škole báňské v Ostravě. Čtyři roky se zajímá o svět open source a dění kolem operačního systému Linux.