Hlavní navigace

Nová verze hry Savage 2

9. 7. 2008

Sdílet

Savage 2 byl oficiálně vydán na začátku roku 2008 a za tu dobu se vývoj nezastavil. Každý měsíc verze poskočí o nějaký ten bod výš. Včera se objevila verze nová s číslem 1.5.1, opravující velké množství nepříjemných bugů, jako například občasné padání serveru, padání hry při zapnutí záznamu boje, zneužitelná chyba, kdy se jedna jednotka mohla stát nepřemožitelnou a mnoho dalších. Dále tu máme vyrovnání některých parametrů hry, které se týkají z velké části jednotky Maliken. Ten byl přidán nedávno v jedné z minulých verzí. Mnoho hráčů si stěžovalo, že je moc silný a jeden dokonce napsal „Viděl jsem lidi utíkat, když se objevil Maliken.“. Tuto jednotku totiž neporazí jeden člověk, ale musí jich být víc a musejí být sehraní a pokud tomu tak není, hráči si nechtějí kazit statistiku. Shrneme-li změny kolem této jednotky, tak zjistíme, že se stala silnější, ale i dražší. Uvidíme jak bude vývoj pokračovat dál.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 9. 7. 2008 11:51

  djs_core (neregistrovaný)
  No hlavně Maliken už nejde doživovat !!! A život mu klesá sám o sobě. To je myslím to nejpodstatnější :) Ale taky i zlevnil, stojí méně peněz, ale je potřeba více duší...
 • 9. 7. 2008 12:42

  Adam Štrauch
  Život mu klesá sám o sobě a ještě mu to zrychlili, ale za každou duši teď 2x tolik co předtím. Tím pádem řešení proti němu je opravdu utíkat :) Další změnou je zvýšení života snad o třetinu. Já jsem se tu hru nenaučil ani po čtyřech mesících hrát, takže opravdu nejsem za takovouhle jednotku šťastnej :)
 • 9. 7. 2008 12:51

  djs_core (neregistrovaný)
  Naprostá pravda :) I já jak jdu sám proti Malikenovi, hned beru roha :) Každopádně, dřív když za ním šel ještě doživovač, byl opravdu "nesmrtelný". Jsem rád, že na hře vývojáři stále pracují... Perfektní je i vlastně samotný updatovací systém, když vše probíhá samo :)
 • 14. 10. 2008 7:05

  Pilliars (neregistrovaný)
  Lidi kdo to hraje? Se ozvete na e-mail Pilliars@centrum.cz chce to nějakou čskou skupinu