Hlavní navigace

Nová verze VirtualBox 2.2.2

28. 4. 2009

Sdílet

Ani ne před třemi týdny jsme vás informovali o vydání VirtualBox 2.2.0 a už tu máme verzi novou. Jedná se opravné vydání, takže se nedočkáme nových věcí. Opraven byl zápis na virtuální disky, chyby ve sdílených adresářích pro Solaris, cesty k OpenGL knihovnám pro 64-bitové systémy a mnoho dalšího (changelog).

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 2. 5. 2009 10:10

  Trivius (neregistrovaný)
  Zdá se že skutečnost vypadá ještě hůř. Z noci 30.4.2009 na 1.5.2009 potichu zmizely všechny odkazy na stažení. Marně jsem hledal linuxovou verzi VirtualBox 2.2.2. Byla stažena jak z jejich webu, tak z Chip.de download serveru, tak z RapidShare.

  Poslední zpávy na stránce http://www.virtualbox.org/ stále vytrvale nabízí reklamu "New Apr 28, 2009 - VirtualBox 2.2.2 released!", ale cokoliv z http://www.virtualbox.org/wiki/Linux_Downloads je mrtvé. Všechny download stránky byly nahrazeny tímhle minimalistickým kódem: [html][body].[/body][/html]

  Na netu se ještě občas najde pár mirrorů s windows verzí, uvidíme, jestli a kdy si internetové uklízečky od Oracle došlápnou i na ně.

  Takže zatím nezbývá než čekat jestli se časem objeví VirtualBox s jiným logem, nebo jestli chlapíci od Oracle úspěšný produkt pohřbí aby mohli lépe prodávat svoje vlastní virtualizační řešení.
 • 2. 5. 2009 14:00

  Venca Balak
  fakt! ale mozna jen presouvaji jinam ;-)
  repozitar je porad na miste, takze jeste je porad cas na tahani

Byl pro vás článek přínosný?