Hlavní navigace

Nové notifikace do starého Ubuntu

24. 2. 2009

Sdílet

Na blogu Stefana Forenzy vyšel návod na zprovoznění nových notifikací v Ubuntu 8.10; o těch jsme již psali v souvislosti s Ubuntu 9.04. Návod se zabývá i problémy s použitelností nového oznamovacího systému.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 25. 2. 2009 8:44

  slavata (neregistrovaný)
  Tak to si nemyslím, když mám dobře "vyladěný" spolehlivý systém, tak nebudu hned instalovat horkou novinku, o které si nejsem jistý, jestli bude spolehlivě splňovat moje nároky.
 • 25. 2. 2009 17:09

  kleno (neregistrovaný)
  Ked uz davaju na net nejake how to v bash-i tak nech mesto priblblich poznamok ze mesto tejto [uzivatek] zatvorky dajte svoje uzivatelske meno atd, daju vseobecnu premennu bash-u a rovno to mozu dat dokopu ako shell script do suboru ktory si stiahnem a spustim.

  priklad potrebujem skok do domovskeho adresara momentalne prihlaseneho uzivatela, pouzijem $home, a je to a je mi sumafuk ako sa vola a ako ma nazvany domosvky adresar.

  A vyriesi sa problem fnukania windowsakov ze musia pouzivat terminal :P.
  Bude im stacit stiahnut srcipt (oprav_toto.sh) a spustit ho a pripadne iba zadat heslo a je to.

  :D

  Proste sa daju veci dotiahnut aj dalej.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Miro Hrončok je vývojář svobodného softwaru v Red Hatu, učitel na Fakultě informačních technologií ČVUT v Praze, Fedora Ambassador a člen Python Software Foundation. Přes den dělá open source a v noci taky.