Hlavní navigace

O2 opět nabízí předplacenou Datamánii: 100 GB dat měsíčně za 300 Kč

18. 7. 2022

Sdílet

O2 Autor: Depositphotos

Mobilní operátor O2 opět opakuje letní nabídku Datamánie, kterou představil už v předchozích dvou letech. Jde o předplacenou kartu, na níž je možné každý měsíc koupit balíček 100 GB dat za 300 korun. Aby zůstal balíček aktivní, je potřeba jej každý měsíc obnovovat, což je možné automatizovat v aplikaci Moje O2. Nabídka je také platná pouze v rámci České republiky, karta nepodporuje roaming.

Karta je primárně datovací, takže je možné ji použít třeba v telefonu podporujícím dual SIM. Samozřejmě má i svoje běžné telefonní číslo a je možné ji využít pro běžné hovory či zprávy, přičemž se při prvním hovoru daného dne vždy z kreditu odečte 15 Kč a poté už nejsou hovory  po zbytek dne zpoplatňovány. Za SMS si operátor řekne 2 Kč.

SIM kartu je možné objednat jen online za 300 Kč a dorazí vám poštou do pěti pracovních dnů. V rámci jedné objednávky je možné pořídit maximálně tři karty Datamánie. Nabídka je omezena, objednávat je možné do 22. srpna nebo do vyprodání zásob.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.