Hlavní navigace

Objednávky na OpenBSD 4.0 spuštěny

25. 9. 2006

Sdílet

Do provozu byly uvedeny objednávky na OpenBSD 4.0, jenž oficiálně vyjde (bude umístěno na ftp servery) 1. listopadu 2006. Objednávka oficiálního vydání OpenBSD je jako vždy jedním ze způsobů podpory projektu, tudíž je opět cena jistým způsobem finanční dotací. S objednávkou OpenBSD 4.0 obdržíte 3 CDROMy v DVD obalu obsahující instalace pro 5 architektu (i386, amd64, macppc, sparc, sparc64), kreslenou brožurku s instalačním postupem, kompletní zdrojové kódy systému (OpenBSD, X.Org 6.9.0 se záplatami), desítky binárních balíčků externího software pro zmíněné architektury, porty a klasicky propagační nálepky, které si můžete nalepit na váš laptop nebo server :)

K vydání OpenBSD 4.0 je opět připraven k objednání propagační plakát a tričko. Dále pro rychlé zájemce byla vydána limitovaná edice plyšového Pluffyho a audio CD Puffy's Greatest Hits obsahující propagační songy od verzí 3.0 – 4.0 (plus zpověď jejich autora).

Objednávky můžete provádět přes evropský online ordering. Kompletní výčet změn pro OpenBSD 4.0 najdete na webu 4.0 verze.

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky