Hlavní navigace

Očekávaná třetí beta Firefoxu 3.1 příští týden

26. 2. 2009

Sdílet

Na nový Firefox 3.1 netrpělivě čeká mnoho uživatelů. Nová verze prohlížeče přinese zrychlené javascriptové jádro a mnoho dalších uživatelsky příjemných novinek. Bohužel vývoj se zdržel právě kvůli problémům s urychleným jádrem, kvůli kterému někteří vývojáři navrhovali úpravy do této verze vůbec nezařazovat. Nyní se ledy pohnuly a vývojáři plánují vydat mnohokrát odkládanou betaverzi během příštího týdne. Další novinkou je čtvrtá betaverze, které se dočkáme přibližně za dva měsíce. Bude určena především k dalšímu testování nových úprav. Vývojáři také zvažují, zda z Firefoxu 3.1 neudělat kvůli významným změnám rovnou Firefox 3.5.

(Zdroj: JasnáPáka)

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 26. 2. 2009 9:40

    Marek Chlup (neregistrovaný)
    Nedávno jsem podlehl a již jsem přešel na trojku. Ale oprava problému s velmi pomalým rolováním stránky při užití position: fixed je v nedohlednu. Také mne velmi trápí občasný velmi pomalý redirect u https (v apache RewriteRule X Y [R,L]). Mírně jiný problém s redirect na https jsem již hlásil u verze 2 (problém byl jen na Linuxu) pak to nějak opravili, ale nyní se to zase vrátilo i když se to projevuje mírně v jiných případech.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.