Hlavní navigace

Open Source Conference a LinuxExpo 2011 hledají přednášející

13. 2. 2011

Sdílet

Pořadatel Open Source Conference / LinuxExpa, které se letos uskuteční 19. dubna 2011 v kongresovém centru U Hájků, vyhlásil Call for Papers. Hledají se zajímavá témata a přednášející, kteří by měli zájem na letošním ročníku konference vystoupit.

Druhý ročník Open Source Conference, akce věnovaná možnostem, výhodám, vývoji či nasazení OSS, stejně jako souvisejícím obchodním modelům a novinkám v open-source světě. Prostor k prezentaci dostanou samozřejmě rovněž open-source projekty – velké i malé.

Bohatý program nabídne návštěvníkům zajímavé přednášky, prezentace, semináře, workshopy a doplňující výstavu. Součástí Open Source Conference bude také sekce LinuxExpo jako platforma pro diskusi o profesionálních linuxových řešeních s desetiletou tradicí.

Máte zájem přispět do programu konference zajímavým tématem ze světa OSS či Linuxu? Chcete se s dalšími účastníky podělit o své znalosti a zkušenosti? Přihlaste se na www.oscon.cz. Uzávěrka pro podání přihlášky je 28. února 2011.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.