Hlavní navigace

OpenAlt 2016 hledá přednášející a tipy na přednášky

3. 7. 2016

Sdílet

V letošním roce nás čeká 5. a 6. listopadu 2016 jedenáctý ročník brněnské konference OpenAlt, která navazuje na LinuxAlt a Openmobilty. 

Spolek OpenAlt z. s. nyní hledá přednášející, kteří by chtěli představit veřejnosti svůj projekt a získat tak pro něj nové podporovatele. Může jít o software, ale i hardware spadající do tzv. domácí tvorby alias DIY, výstupy z agregací, analýz open data atd.

S rostoucí gramotností obyvatelstva v informatice si na nás nejen úřady připravují nové a nové překážky, které spoléhají na znalost. Proto organizátoři připravují cyklus přednášek Život a svět pojednávající o všem na co můžete narazit a je vhodné si zapamatovat. Například jak se starat o svoji datovou schránku, internetové bankovnictví a mnoho dalšího včetně ochrany.

Nejrychleji se zkušenosti získávají z praxe, a tak bude dán velký prostor pro dílny/workshopy či přednášky „Jak to funguje“. Ať se jedná o stavbu 3D tiskárny, tvorbu mobilní aplikace nebo jak správně prezentovat a kreslit.

Buďte součástí jubilejního ročníku a pomozte uspořádat výjimečnou akci a setkat se spoustou zajímavých lid. Pokud tedy máte co říct, vyplňte registrační formulář do 3. října 2016. V případě, že sami přednášet nechcete, ale máte tip na zajímavé téma nebo osobu, která by měla co říct, vyplňte prosím příslušný formulář.

K dispozici jsou ke shlédnutí videa z minulého ročníku OpenAlt 2015.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.