Hlavní navigace

OpenRazer 2.8 přináší podporu spousty nových myší či klávesnic Razer

5. 5. 2020

Sdílet

Razer myš Autor: Razer

Před pár dny vyšla nová verze řešení pro podporu hardwaru společnosti Razer na Linuxu. Hlavní novinkou je právě podpora nových zařízení jako myší Abyssus Elite (D.Va Edition), Abyssus Essential, Basilisk, DeathAdder Essential (White Edition), DeathAdder V2, Lancehead, Lancehead Wireless (2019), Mamba Elite, Mamba Wireless, Viper a Viper Ultimate, stojánku na sluchátka Base Station Chroma, klávesnic Blackwidow Essential a Huntsman Tournament Edition, notebooků Blade 15 Studio Edition, Blade Pro (Late 2019) a Blade Pro 2019, hw vývojářského kitu Chroma HDK, reproduktorů Nommo Chroma a Nommo Pro, či herního zařízení Tartarus V2.

Došlo i na vylepšení podpory již dříve podporovaných zařízení (např. změna podsvícení loga u Razer Blade Mid 2019, uživatelské efekty u Orbweaver Chroma, nastavení polling rate u Razer Abyssus 2014, …), podporu screensaveru pro Cinnamon a obligátní opravu řady chyb. Kompletní přehled změn je k dispozici na GitHubu projektu.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Příznivec open-source rád píšící i o ne-IT tématech. Odpůrce softwarových patentů a omezování občanských svobod ve prospěch korporací.