Hlavní navigace

OSS Alliance do Národního programu počítačové gramotnosti

9. 1. 2006

Sdílet

V Listopadu 2005 vyhlásilo ministerstvo informatiky tři výběrová řízení pro poskytnutí podpory na realizaci Národního programu počítačové gramotnosti (NPPG) v roce 2006. Nyní jsou k dispozici výsledky tohoto řízení. Zdá se, že nastal jakýsi zlom a jedním z vybraných projektů je také OSS Alliance – oficiálně Společnost pro výzkum a podporu Open Source, Děčín.

Pokud bude vše probíhat dobře, mohli bychom se v rámci národního programu setkat konečně s kurzy, které nebudou zaměřeny jen na produkty Microsoftu. Jedná se konkrétně o kurzy „Základy práce s PC“, „Texty v počítači“ a „Internet a email“.

Root.cz je hlavním mediálním partnerem OSS Alliance.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 9. 1. 2006 14:38

    to je jedno (neregistrovaný)
    hmm, pripizil se ke me pocit, ze uz zase po vzoru Indos vyhrali ti, kteri umeli napsat projekt, a misto aby za pridelene penize delali, tak si budou najimat ty, kteri neuspeli (zeby vyssi cena?). A z ceho tak soudim? - Nu preci z posledni vety Ministerstva - viz odkaz. No aby to nakonec nedopadlo, ze na skolenich budou uklizecky prehravat video zaznam z prednasky. (nizsi cena vyhrava :-) )

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.