Hlavní navigace

Palm uvolnil webOS 1.4

1. 3. 2010

Sdílet

Během víkendu byla vydána velmi očekávaná verze operačního systému webOS. Nese označení 1.4 a přináší třeba možnost editovat video přímo na telefonu a poté ho odeslat na YouTube nebo podobnou službu. Dále mezi novinkami najdeme podporu pro Flash 10.1, snížení spotřeby, zvýšení výkonu, vypínání WiFi společně s displayem, vylepšení aplikace pro správu e-mailů a kalendáře a mnoho dalšího. Na detaily se podívejte v oznámení o vydání.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 1. 3. 2010 13:54

  bez přezdívky

  No to vypadá zajímavě. Kdyby k tomu komunita udělala nějaký tablet se slušným displejem, tak to vypadá použitelnějc než ten iPad. Lidi milujou Flash, Flicker, Youtube apod. blbovinky. Navíc se zdá, že by to nemuselo nutně umět to, co umí komplexní sedmičky nebo třeba Ubuntu. Co myslíte? Že bych měl business plán jak řešit svou nezaměstnanost? :-))

 • 1. 3. 2010 17:49

  bez přezdívky

  I kdyby komunita něco nakrásně navrhla, stejnak se to nedostane do výroby. A i kdyby dostalo, tak se to bude prodávat jedině v USA, u nás možná tak po roce. Stejně jako to kdysi Palm udělal s Centrem, kdo ho chtěl musel sledovat ebay, u nás se objevilo až dlooouho po vydání…

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Adam Štrauch je redaktorem serveru Root.cz a svobodný software nasazuje jak na desktopech tak i na routerech a serverech. Ve svém volném čase se stará o komunitní síť, ve které je již přes 100 členů.