Hlavní navigace

Plány pro LightDM-KDE 0.2

21. 5. 2012

Sdílet

Dave Edmunson, jeden z vývojářů LightDM-KDE, se na svém blogu podělil o plány na vývoj nové verze LightDM-KDE s označením 0.2. Verze 0.1 se objevila teprve nedávno a dokonce si našla cestu do Kubuntu 12.04, ale jak Dave píše, nejsou tam vyřešeny všechny důležité problémy, na které byste mohli narazit.

Nová verze by tyto problémy měla vyřešit a pak se také objevit jako výchozí login manager v podzimním Kubuntu 12.10. Nová verze by měla přinést podporu pro více monitorů, živé preview v dialogu s konfigurací, přihlášení bez změn parametrů prostředí (pozadí, rozlišení) a nezapomnělo se ani na implementaci power managemenentu, která by měla být již hotová.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 21. 5. 2012 11:26

  MichalB
  Bronzový podporovatel

  LightDM-KDE jsem začal používat. Zatím mi vadí dvě věci. První je, že po naběhnutí není kurzor v poli pro heslo, takže je nutné tam buď kliknout myší nebo se přepnout tabulátorem. Druhá je nemožnost nastavit uživatele, kteří se mají zobrazovat na login obrazovce (pokud se používá AccountService).

 • 21. 5. 2012 16:59

  Andrtalec (neregistrovaný)

  Zaujímavo vyzerá novinka v Linuxe Mint - MDM, čo znamená "MDM display manager" :-)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Adam Štrauch je redaktorem serveru Root.cz a svobodný software nasazuje jak na desktopech tak i na routerech a serverech. Ve svém volném čase se stará o komunitní síť, ve které je již přes 100 členů.