Hlavní navigace

Pokračování vývoje Harvie's JuKe!Box (PHP audioknihovna)

Harvie .cz

Český projekt Harvie's JuKe!Box bude opět pokračovat ve svém vývoji. Pomalu je na čase udělat zvukovou knihovnu více modulární (filelisting s pluginy pro přehrávání jednotlivých formátů), přidat podporu přehrávání videa a prohlížení dokumentů. Taktéž by bylo přínosem v budoucnu (až budou odladěné HTML5 prohlížeče) odstranit flashový přehrávač a nahradit ho tagem AUDIO. V plánu je také VLC plugin, který bude po zadání adresy jednoho (nebo více) jukeboxů a příslušných přihlašovacích údajů umožňovat práci s knihovnami přímo z tohoto přehrávače.

V závěru by měla aplikace umožnit rychle vystavit na internetu velké množství hudby, videa a dokumentů, které potom budou přístupné stejně pohodlně jako na youtube, jamendu nebo scribd. Aplikace je již teď vhodná pro nasazení na domácí NAS s gigabyty mp3jek, nebo libovolný web s hudbou nebo jinými audiozáznamy. To vše svobodně, opensource, decentralizovaně a bez geoip cenzury.

Vítány jsou prakticky všechny patche, které nebudou v rozporu s keep-it-simple architekturou, nebo ji naopak zjednoduší ještě více.

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?