Hlavní navigace

Pokračování vývoje Harvie's JuKe!Box (PHP audioknihovna)

Sdílet

Harvie .cz 25. 7. 2010

Český projekt Harvie's JuKe!Box bude opět pokračovat ve svém vývoji. Pomalu je na čase udělat zvukovou knihovnu více modulární (filelisting s pluginy pro přehrávání jednotlivých formátů), přidat podporu přehrávání videa a prohlížení dokumentů. Taktéž by bylo přínosem v budoucnu (až budou odladěné HTML5 prohlížeče) odstranit flashový přehrávač a nahradit ho tagem AUDIO. V plánu je také VLC plugin, který bude po zadání adresy jednoho (nebo více) jukeboxů a příslušných přihlašovacích údajů umožňovat práci s knihovnami přímo z tohoto přehrávače.

V závěru by měla aplikace umožnit rychle vystavit na internetu velké množství hudby, videa a dokumentů, které potom budou přístupné stejně pohodlně jako na youtube, jamendu nebo scribd. Aplikace je již teď vhodná pro nasazení na domácí NAS s gigabyty mp3jek, nebo libovolný web s hudbou nebo jinými audiozáznamy. To vše svobodně, opensource, decentralizovaně a bez geoip cenzury.

Vítány jsou prakticky všechny patche, které nebudou v rozporu s keep-it-simple architekturou, nebo ji naopak zjednoduší ještě více.

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 26. 7. 2010 12:17

  Harvie (neregistrovaný) ---.notes.cz

  Nesmysl…
  Ze cloveka ktrey za kazdym slovem pise svou prezdivku nemuze vypadnout nic kloudneho.

 • 26. 7. 2010 13:18

  Harvie .cz

  i tak by tento clovek rad poprosil, aby jeho prezdivku nepouzivali jini lide.