Hlavní navigace

Pomozte s testováním KDE PIM Beta3

9. 9. 2010

Sdílet

Sebastian Kügler se na kdenews.org snaží oslovit komunitu, aby pomohla vývojářům KDE PIM s testováním nové generace programu Kontact a jeho součástí. Ten bude založený na frameworku Akonadi a vývojáři pracují i na některých nových komponentách, z nichž jedna bude e-mailový klient KMail 2. Podle diskuse pod odkazovaným článkem, by měly být k dispozici balíčky pro distribuce Fedora, OpenSUSE a ArchLinux. S trochou štěstí bude vývoj dokončen ještě tento rok, ale pevné datum dané není.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 9. 9. 2010 18:40

    JeCh

    KMail mi přijde jako jeden z nejslabších programů z balíku KDE. Má obrovský potenciál, ale neustále padá, něco nefunguje, nastavení je příliš komplikovaný a hlavně nefunguje Akonadi. Po každej aktualizaci to je vždycky nervák, jestli se tomu bude chtít fungovat a kolik času a kompromisů bude stát to znovu rozběhat.
    Zatim jsem se vždycky vrátil k Thunderbirdu. Tam mi taky sem tam něco nevyhovuje, ale funguje zcela spolehlivě.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Adam Štrauch je redaktorem serveru Root.cz a svobodný software nasazuje jak na desktopech tak i na routerech a serverech. Ve svém volném čase se stará o komunitní síť, ve které je již přes 100 členů.