Hlavní navigace

Poštovní aplikace od Dropboxu už i pro Android

11. 4. 2014

Sdílet

Společnost Dropbox oznámila několik velkých novinek, které se týkají samotného úložiště i dalších projektů. Nejzajímavější je zřejmě zpřístupnění e-mailového klienta Mailbox pro Android. Dosud byl k dispozici jen pro jablečná zařízení. Mailbox chce být takovým osobním pomocníkem: roztřídí poštu, upozorní na to důležité a naučí se váš systém práce s elektronickou poštou. V současnosti zatím podporuje pouze účty na Gmailu a iCloudu.

Také byla zveřejněna zbrusu nová verze Dropboxu pro firmy. Ta nabízí pokročilou správu účtů i zařízení (včetně možnosti vymazat citlivá data), záznam přístupů či širší možnosti sdílení a spolupráce. Vhod přijde také nová možnost propojit s pracovním i osobní účet a přistupovat tak ke všem potřebným datům bez přehlašování.

Další novinkou z dílny Dropboxu je služba Carousel. Jedná se o jakési inteligentní fotoalbum, které roztřídí hromadu fotek a umožní jejich sdílení s rodinou či přáteli. Fotografie jsou samozřejmě ukládány do Dropboxu, Carousel zatím funguje pouze jako mobilní aplikace, opět pro iOS a Android.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Bývalý redaktor serveru Root.cz, dnes produktový manažer a konzultant se zaměřením na Bitcoin a kryptoměny.