Hlavní navigace

Pozvánka na hackathon s chatboty a konferenci na téma doprava, navigace a infrastruktura

anonymní

Pozvánka na tradiční GISHackathon v Brně 24. – 25. 3. 2017 , páteční konferenci Lidé v pohybu a sobotní hackathon s chatboty. Na podrobnosti ti odpoví náš chatbot Karel.V pátek 24. 3. od 14:00 budou probíhat přednášky na téma lidé v pohybu. Konference bude okolo témat doprava, navigace a infrastruktura. Dozvíte se o analýze velkých dat, ale i o konceptu chytrého auta.

Předběžný seznam přednášek: Kiwi.com, Liftago, Jak pomáhat státní správě usnadňovat život a snižovat administrativu, CleverAnalytics, Chytré auto (Applifting), IDOS, Webové vizualizace pro inženýrské sítě (Stanislav Šumbera). V sobotu 25. 3. se dozvíte více o technologii chatbotů a se zkušenými mentory si chatbota vytvoříte.Chatboti nejsou buzzword, ale dostupná technologie a trend doby. Nasazují se pro podporu služeb, jako osobní asistenti, rádci na cestách nebo finanční poradci.

Hackathonem nás provede technologický partner Microsoft. Pomocí dostupných frameworků si vytvoříme robota, dáme mu umělou inteligenci a napojíme jej na Skype, Facebook messenger, Twitter, web a jiné.

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?