Hlavní navigace

Pozvánka na přednášky Prague Lambda

21. 4. 2016

Sdílet

Prague Lambda příští týden pořádá dvě zajímavé akce:
  • Strojové učení & Clojure – Pondělí, 25. dubna
    Adam Ashenfelter (BigML, inc.) bude sdělovat svoje zkušenosti s vytvářením prediktivních aplikací využívajících strojové učení na backendu a propracované vizualizace na frontendu. Ukáže, jakým způsobem dokázali ve firmě pro svůj vývoj využít možností, které nabízí Clojure a Clojurescript. Na závěr probere i OSS projekty, které by se měly ocitnout v hledáčku každého, kdo se věnuje tématům streamování dat a Big Data.
  • Jak si uspořádat život v čase O(n) – Čtvrtek, 28. dubna
    Karel Čižek (nezávislý vývojář a spisovatel) ukáže apokalyptickou vizi společnosti, kde už neplatí Mooreův zákon. Zdroje byly vyčerpány a v době temna se lidstvo musí vrátit k základům počítačových věd, aby ukojilo svůj stále větší hlad po výpočetním výkonu. Je nezbytné odhrnout nánosy moderní neefektivity a znovu nalézt starobylou krásu zapomenutých algoritmů. Energická přednáška začne u třídění, ale bude pokračovat do oblasti moderního výzkumu a jeho vztahu k funkcionálnímu programování.

Prague Lambda je meetup pro všechny, kdo se zajímají o nové programovací jazyky a techniky. Novinky můžete sledovat na Twitteru pod značkou #praguelambda nebo se přihlásit k naší skupině na stránce meetup.com.

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.