Hlavní navigace

ProtonMail nabízí betaverzi vlastního kalendáře ProtonCalendar

2. 1. 2020

Sdílet

ProtonCalendar

Poskytovatel bezpečné šifrované mailové služby ProtonMail představil na konci roku betaverzi svého kalendářového řešení ProtonCalendar. Pokračuje tak ve svém plánu nabízet alternativy k běžně používaným službám například od Google či Microsoftu. Veřejná beta kalendáře je nyní dostupná všem platícím uživatelům ProtonMailu.

ProtonCalendar se nesnaží vymyslet kolo, ale nabízí klasický jednoduchý pohled na kalendář po dnech či měsících. Veškerá data v kalendáři jsou šifrovaná a služba samozřejmě nabízí integraci s poštou v ProtonMailu. Na prvním místě je podle provozovatele soukromí uživatelů, takže ani správci serverů nemají přístup k uživatelským datům.

Firma vznikla ve Švýcarsku v roce 2013 a slibuje uživatelům plné soukromí díky silnému šifrování na klientské straně. Kromě mailu provozuje také vlastní ProtonVPN a nově také kalendář. Připravují se také další služby jako je úložiště souborů či webový kancelářský balík pro správu dokumentů. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.