Hlavní navigace

Red Hat má v Brně už přes 300 zaměstnanců

4. 5. 2011

Sdílet

Před rokem a půl jsme vám přinesli rozhovor s výkonným vicepresidentem společnosti Red Hat, který tvrdil, že česká pobočka firmy je nejlepší na světě a firma ji má v plánu rozšiřovat. Tenkrát měl český Red Hat 205 zaměstnanců, dnes jich má více než 300. Díky dalším úspěchům našich inženýrů a globálnímu působení společnosti bylo pro Brno možné vytvořit více pracovních míst, než s kolika se v původním plánu počítalo, říká ředitel vývojového centra Red Hat Radovan Musil.

V blízké budoucnosti firma navíc počítá s dalším nabíráním pracovních sil. Podle Musila bude další rozšiřování společnosti možné i díky pokračování spolupráce Red Hat a místními vysokými školami, zejména s Vysokým učením technickým a Masarykovou univerzitou v Brně.

(Zdroj: Tiskové zprávy)

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 5. 5. 2011 10:31

  raven4 (neregistrovaný)

  Dobry den,
  1) nevim proc hodnotite clanek jako tupy. Ja naopak jsem rad ze se dozvim deni ze sveta Linuxu...a RH je vyznamnym predstavitelem ve svete Linuxu
  2) to ze RH roste je velmi dobre a ze roste je bezesporu take zasluhou ceske pobocky, neb pro RH patri mezi klicove

  S pozdravem,
  raven4@jabber.cz

 • 9. 5. 2011 9:01

  SB (neregistrovaný)

  Z mého pohledu se jedná o vysoce zajímavou a příjemnou informaci. Přeloženo: Existují lidé, pro které je informace přínosná.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.