Hlavní navigace

Red Hat v Brně se bude rozšiřovat

27. 10. 2009

Sdílet

Brno navštívil Paul Cormier, viceprezident společnosti Red Hat, předního světového poskytovatele open-source řešení. Paul Cormier v Brně oznámil plán na rozšíření zdejšího týmu a předal cenu pro celosvětově nejlepší inženýrské středisko společnosti Red Hat, kterou získali právě inženýři z moravské metropole.

Plány i ocenění společnosti Red Hat jsou skvělým důkazem toho, že oboru informačních technologií se v České republice daří. Pro IT jsou u nás přívětivé podmínky, výborně připravené podnikatelské nemovitosti, kvalifikovaní pracovníci a univerzity ochotné spolupracovat na výchově absolventů v souladu s aktuálními požadavky jejich budoucích zaměstnavatelů, říká Alexandra Rudyšarová, generální ředitelka agentury CzechInvest.

Vlastní pobočku provozuje Red Hat v Brně již tři roky, nábor zkušených inženýrů a jejich začlenění do globální struktury však odstartoval ještě o dva roky dříve. Nyní působí v brněnské pobočce společnosti Red Hat na 200 inženýrů. V následujících letech by se měl jejich počet významně rozšířit dle aktuálních potřeb produktového rozvoje.

Připravujeme pro vás rozhovor s Paulem Cormierem týkající se přímo české pobočky společnosti Red Hat.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?