Protože zkušenost je taková, že 85% takových hovorů je podvodné volání, telemarketing a podobně.
Taky mám telefon proto, aby sloužil mým potřebám. Ne proto, abych čekal, až mi někdo zavolá. Osobně si vybírám komu zvednu telefon a kdy. Případně zavolám zpátky.