Odpovídáte na názor k článku Registrace domény .CZ bude vyžadovat uvedení telefonního čísla. Názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Nově přidané názory se na webu objeví až po schválení redakcí.
Mne naposledy nekdo telefonoval pracovne pred pul rokem. Jednou primo z NOC protoze jsem byl kontakt u koncovy site v pripade velkyho pruseru a pak jeste amex. Jo a jeste kliftoni radi volaji ale je jim to prd platne. Odkazuji na pisemnou vypoved/spolupraci nebo na pravni oddeleni.
V nasem megacorpu nikdo krom supportu netelefonuje. A i support prechazi na jine kanaly. Telefon je jen pro pripad ze vypadnou site a nastal "konec sveta".