Odpovídáte na názor k článku Registrace domény .CZ bude vyžadovat uvedení telefonního čísla. Názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Nově přidané názory se na webu objeví až po schválení redakcí.
Stejně si myslím, že povinné by mělo být e-mail nebo telefon nebo další kontakt.
Ono úplně stačí, když je jeden k zastižení alespoň jedním kanálem.
Myslíte si, že lidé, kteří jsou spíš k zastižení telefonem, vyplnili povinný e-mail a pak si řekli, že telefon schválně neuvedou?
Mít jich více uvedených zvýší šanci
Mít jich více povinných zvýší počet uvedených.
mít jich více povinných naopak zvýší pravděpodobnost, že některý z nich fungovat nebude
Což je úplně jedno v situaci, kdy zkoušíte všechny dostupné způsoby komunikace.